JUMAR – sprzedaż kruszywi wywóz odpadów

JUMAR: SPRZEDAŻ ŻWIRU ORAZ INNYCH KRUSZYW

Jot

Przedsiębiorstwo Z.P.H.G. „JUMAR” zostało założone na początku listopada 1977 przez Juliana Maruszewskiego. Jest to firma rodzinna – zarządzanie przedsiębiorstwem znajduje się obecnie w rękach Małgorzaty Maruszewskiej, córki założyciela „JUMAR”. Kontynuujemy wizję i kierujemy się wartościami wyznaczonymi przez pierwszego właściciela.

Na początku działalności firma znana pod nazwą „JUMARPLAST” z siedzibą w miejscowości Dołuje (gmina Dobra Szczecińska), zajmowała się produkowaniem spojlerów samochodowych.

W 1978 roku siedziba firmy została przeniesiona do Lubieszyna, a przedsiębiorstwo rozpoczęło produkcję łodzi na eksport do krajów skandynawskich. W 1985 roku zaczęliśmy eksportować kolumny głośnikowe do Danii, a rok później – przystanki autobusowe do Niemiec.

Kolejny rok przyniósł nowe zmiany – firma funkcjonująca do tej pory pod nazwą „JUMARPLAST” zmieniła nazwę na „JUMAR”. W tym czasie przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją kolejną działalność, którą było odzyskiwanie złomu ze starych kabli elektrycznych. W roku 1988 „JUMAR” rozpoczął produkcję na eksport kontenerów na odpady budowlane.

W roku 1991 nastąpiła kolejna zmiana siedziby przedsiębiorstwa, które po dziś dzień mieści się przy ul. Długiej 20 w miejscowości Mierzyn.

Osiem lat później, w roku 1999, dzięki inicjatywie m.in. Juliana Maruszewskiego, w miejscowości Dalsze (gmina Myślibórz) powołany do życia został Zakład Unieszkodliwiania Odpadów „EKO-MYŚL” Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo „JUMAR” jest nie tylko jednym z pomysłodawców oraz założycieli zakładu, ale również brało czynny udział w budowie składowiska, które zostało oddane do użytku w 2001 roku.

Od października 2004 roku nasze przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie odbioru, a także wywozu i odzysku/recyklingu szerokiej gamy odpadów. Zajmujemy się m.in. wywozem śmieci. Oprócz tego oferujemy wynajem kontenerów do wywozu odpadów budowanych, kontenerów na gruz, a także prowadzimy sprzedaż kruszyw i sprzedaż żwiru. W stałej sprzedaży posiadamy również piasek płukany.

Najwyższa jakość usług

To, co wyróżnia naszą firmę, to przede wszystkim wykwalifikowana kadra pracownicza oraz nowoczesny sprzęt, z którego korzystamy podczas realizacji zleceń. Wszystkie nasze działania przeprowadzane są na podstawie decyzji otrzymanych od urzędu marszałkowskiego, starostw powiatowych, a także urzędów gmin, w których prowadzimy działalność. Nasza oferta wywozu nieczystości i odpadów oraz wynajmu kontenerów na gruz skierowana jest nie tylko do osób mieszkających na terenie Szczecina, ale również tych z Państwa, którzy zamieszkują okoliczne miejscowości.

40 lat JUMAR

Zapytanie ofertowe

Masz pytania, chcesz uzyskać pomoc, poradę, podjąć współpracę a może zamówić jedną z usług?
Kliknij w przycisk obok i napisz do nas. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.