Jak wynająć kontener na czas prowadzenia remontu?

odpady budowlane

Osoby prowadzące remonty we własnych domach lub mieszkaniach najczęściej są bardzo zaskoczone, jak wiele odpadów pozostaje po tego typu pracach. W tej sytuacji kluczowe jest, jak poradzić sobie z takimi pozostałościami. Najlepszym rozwiązaniem jest wynajem kontenera od firmy, która zabierze je z miejsca przeprowadzania remontu i zutylizuje zgodnie z prawem. Jak wynająć taki kontener?

Kontenery niezbędne podczas remontu

Kontenery to solidne skrzynie, która służą nie tylko do przewożenia towarów. Doskonale sprawdzają się również do zbierania odpadów po remontach i czynnościach budowlanych.

Co ważne, mogą mieć one różną wielkość. Wynajem kontenerów w naszej firmie obejmuje kilkanaście różnych wariantów wielkościowych, od 2 aż do 36 m3. Dzięki temu można dopasować je do szacowanej objętości odpadów, które będą wygenerowane w czasie prac remontowych.

Jak wynająć kontener?

Wynajęcie kontenera powinno zająć zaledwie kilka minut. Pierwszym krokiem jest kontakt z firmą, która zajmuje się ich dostarczaniem. Podczas takiej rozmowy można dopytać o szczegóły zlecenia, w tym o czas na jaki skrzynia może być wynajęta. Przykładowo w naszej firmie jest to tydzień, licząc razem z sobotą.

Podczas rozmowy trzeba oczywiście wskazać adres pod który ma być dostarczony kontener oraz poinformować o ewentualnych trudnościach z dotarciem na miejsce. Trzeba bowiem pamiętać, że w przypadku większych kontenerów dojazd w niektóre lokalizacje może być nieco trudniejszy.

Po omówieniu szczegółów wystarczy już tylko czekać na dostarczenie kontenera, za którego wynajem opłata będzie uiszczona w miejscu podstawienia.

Osobisty wynajem kontenera

Kontener można zazwyczaj wynająć również osobiście, podczas wizyty w placówce firmy. Taką możliwość dajemy także naszym klientom, których zapraszamy do naszej siedziby zlokalizowanej w Mierzynie niedaleko Szczecina.

Taka rozmowa jest dla wielu osób dogodniejsza, ze względu na możliwość uzyskania jeszcze bardziej precyzyjnej porady w zakresie doboru odpowiedniej wielkości kontenera.

Jak doskonale widać wynajem kontenera na czas prowadzenia remontu nie powinien zająć więcej niż kilka minut. Szybkie będzie również jego podstawienie pod wskazane miejsce, co ułatwi pozbywanie się odpadów.