Do czego służą tzw. Big-Bagi?

duże worki

Big-Bagi stanowią dość nietypowy rodzaj kontenerów, choć sprawdzają się częściej, niż mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. Większość pojemników tego typu można wykorzystać wielokrotnie, są one bowiem trwałe i odporne na uszkodzenia. Za właściwości te odpowiedzialne są syntetyczne włókna o gęstych splocie. Big-Bagi różnią się między sobą pod względem wielkości, liczby zaczepów, a także odporności na wilgoć, dlatego mogą doskonale spełniać wszystkie stawiane przed nimi zadania.

Czym charakteryzują się Big-Bagi?

Podstawową cechą Big-Bagów jest ich elastyczność. Miękka, a jednocześnie wytrzymała konstrukcja tych pojemników w wielu przypadkach daje im przewagę nad ciężkimi i sztywnymi kontenerami. Wynika z tego, że Big-Bagi w szczególności sprawdzają się tam, gdzie nie zmieściłyby się pojemniki o dużych rozmiarach – w wąskich przejściach i klatkach schodowych, jak również w ciasnych uliczkach. Big-Bagi są także niezastąpione przy sprzątaniu odpadów poremontowych z mieszkań. Jeśli szukasz specjalistów od wywozu śmieci w Szczecinie, skontaktuj się z nami. Dysponujemy najlepszymi rozwiązaniami w zakresie usuwania odpadów dowolnego pochodzenia.

Jakie jest zastosowanie Big-Bagów?

Big-Bagi świetnie nadają się do przechowywania i transportu wszelkiego rodzaju materiałów sypkich, dlatego są tak chętnie wykorzystywane do wywozu odpadów poremontowych czy budowlanych. Można w nich przewozić gruz, ziemię, a nawet odpady zielone. Są używane nie tylko przez profesjonalne przedsiębiorstwa zajmujące się utylizacją śmieci, ale również przez osoby prywatne, na przykład do regularnego przewozu pelletu drzewnego. Warto wiedzieć, że Big-Bagi wykonane są z materiału, który jest w całości przeznaczony do recyklingu, co sprzyja proekologicznej tendencji do zamykania obiegu tworzyw sztucznych.