JUMAR – sprzedaż kruszyw
i wywóz odpadów

JUMAR: SPRZEDAŻ ŻWIRU ORAZ INNYCH KRUSZYW

Jot
Przedsiębiorstwo Z.P.H.G. „JUMAR” zostało założone na początku listopada 1977 przez jego aktualnego właściciela, Juliana Maruszewskiego. Na początku działalności firma znana pod nazwą „JUMARPLAST” z siedzibą w miejscowości Dołuje (gmina Dobra Szczecińska), zajmowała się produkowaniem spojlerów samochodowych.

W 1978 roku siedziba firmy została przeniesiona do Lubieszyna, a przedsiębiorstwo rozpoczęło produkcję łodzi na eksport do krajów skandynawskich. W 1985 roku zaczęliśmy eksportować kolumny głośnikowe do Danii, a rok później – przystanki autobusowe do Niemiec.

Kolejny rok przyniósł nowe zmiany – firma funkcjonująca do tej pory pod nazwą „JUMARPLAST” zmieniła nazwę na „JUMAR”. W tym czasie przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją kolejną działalność, którą było odzyskiwanie złomu ze starych kabli elektrycznych. W roku 1988 „JUMAR” rozpoczął produkcję na eksport kontenerów na odpady budowlane.

W roku 1991 nastąpiła kolejna zmiana siedziby przedsiębiorstwa, które po dziś dzień mieści się przy ul. Długiej 20 w miejscowości Mierzyn.

Osiem lat później, w roku 1999, dzięki inicjatywie m.in. Juliana Maruszewskiego, w miejscowości Dalsze (gmina Myślibórz) powołany do życia został Zakład Unieszkodliwiania Odpadów „EKO-MYŚL” Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo „JUMAR” jest nie tylko jednym z pomysłodawców oraz założycieli zakładu, ale również brało czynny udział w budowie składowiska, które zostało oddane do użytku w 2001 roku.

Od października 2004 roku nasze przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie odbioru, a także wywozu i odzysku/recyklingu szerokiej gamy odpadów. Zajmujemy się m.in. wywozem śmieci. Oprócz tego oferujemy wynajem kontenerów do wywozu odpadów budowanych, a także prowadzimy sprzedaż kruszyw i żwiru. W naszym asortymencie posiadamy również piasek płukany oraz zasypowy.

Wysoka jakość usług

To, co wyróżnia naszą firmę to wykwalifikowana kadra pracownicza oraz nowoczesny sprzęt, z którego korzystamy podczas realizacji zleceń. Działamy w oparciu o posiadane decyzje urzędu marszałkowskiego, starostw powiatowych, a także urzędów gmin, w których prowadzimy działalność. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do klientów, którzy mieszkają na terenie miasta, ale również do osób, którzy zamieszkują okoliczne miejscowości.

40 lat JUMAR

Zapytanie ofertowe

Masz pytania, chcesz uzyskać pomoc, poradę, podjąć współpracę a może zamówić jedną z usług?
Kliknij w przycisk obok i napisz do nas. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.